سبد خرید

لطفا چند لحظه صبر كنيد ...

لطفا چند لحظه صبر كنيد ...
اين کالا به سبد خريد شما اضافه شد
اين کالا را قبلا به سبد خريد خود اضافه کرده ايد
کالای مورد نظر از سبد خريد شما حذف شد
{ STORE_ERROR }
حذف شود؟
چنانچه کتب درخواستی خود را در سایت پیدا نکرده اید برای سفارش با تلفن 66305000-021 تماس حاصل فرمایید. wink
| 06 آبان 1400
دسته بندی فروشگاه

دسته بندی

 • کار و تمرین ریاضی چهارم ابتدایی

 • قیمت : 357000 ریال
  قیمت قبل از تخفیف : 420000 ریال
  357000 ریال

 • وضعیت : موجود است تعداد نامشخص

 • بازدید این صفحه : ۹۰۰
  تاریخ نشر : 19 ارديبهشت 1400

کار و تمرین ریاضی چهارم ابتدایی

1. کلبه آموزش: با توجه به تغییرات در کتابهای درسی و تغییر از رویکرد کتاب محور به دانش‌آموز محور، سعی شده است کتاب کارو تمرین وسیله‌­ای باشد تا در راستای حفظ اهداف آموزش، با فعالیت ها و نکته های مختصر، دانش‌­آموز خود به هدف آموزشی دست یابد. علاوه برآن مثال‌هایی برای هدایت و راهنمایی برای حل مسایل مربوط به فصل گنجانده شده است.

2. تمرین: در این بخش برای تثبیت و توسعه یادگیری دانش­‌آموز، تمرین­های متنوع (جدول، چهارگزینه­‌ای، مسئله و...) قرار داده شده است. تقسیم بندی این تمرین­ها دقیقاً بر اساس موضوعاتی که در هر در کلاس درس توسط معلم تدریس می‌­شود، انجام شده است. علاوه بر این از ویژگی­های برتر این کتاب، سؤال­های نگاه به گذشته است. چرا که دانش‌­آموز در طول هر فصل، تمریناتی را از فصل­های گذشته نیز حل می‌کند تا گذر زمان مانع فراموشی درس شود.

3. ارزشیابی: در پایان هر فصل، تمریناتی منتخب از تمام مطالبی که دانش­‌آموز از ابتدای کتاب فرا گرفته است، به عنوان آزمون ارزشیابی آن فصل قرار دارد تا دانش‌­آموز با سؤالات ترکیبی آن فصل و فصل­های گذشته آشنایی پیدا کرده­ و میزان توانایی خود را در حل سؤالات بسنجد.

4. ارزشیابی معلم: در انتهای هر فصل، جدولی به نام ارزشیابی معلم قرار داده شده است تا معلم ارزیابی از آموخته‌های دانش‌آموز در کل فصل ارائه دهد. این جدول برای آگاهی و راهنمایی والدین از وضعیت دانش­‌آموز در کلاس درس نیز کاربرد دارد تا در خانه بر اساس آن مباحث، دانش­‌آموز تمرین حل کند.

5. ارزشیابی پایانی‌: با توجه به جدید بودن کتاب­ درسی، 5 دوره آزمون میان نوبت و پایان نوبت اول و دوم، بنا به تقسیم بندی آموزش و پرورش برای هر نوبت از سال تحصیلی گنجانده شده است. هدف از این آزمون­ها آشنایی دانش­‌آموزان با نحوه طرح سؤال از مباحث کتاب درسی است.

 

فروشگـاه اینترنتـی 305000 با همکـاری بانک کـتاب تهران قصد دارد برای رفـاه  دانش آموزان و دانشجویان کـتب درخواستی آنها را با پیک رایگان در اختیارشان قرار دهد .لازم به ذکر است که ارسال رایگان همراه با تخفیف کتاب ها باعث صرفه جویی قابل توجهی در هزینه و زمان می شـود .در این فروشگاه کلیه کتاب های کمک آموزشی-کنکوری-سوالات امتحانی-ابزارکمک آموزشی-کتب زبان های خارجی و کلیه کتاب های دانشگاهی اعم ازحقوقی-فنی ومهندسی-مدیریت-حسابداری و...برای عرضه به مشتریان عزیز وجود دارد .             

حاصل جمع را بنویسید : به اضافهمحصولات مرتبط

شماره تلفن

شماره تلگرام - شماره موبایل

لینک جامعه های مجازی

 • کل (online):۱۱۱۱۲
 • اعضاء (online):۰
 • میهمان (online):۱۱۱۱۲
 • بازدید امروز::۸۷۳۲
 • بازدید دیروز::۶۹۲۳
 • بازدید کل::۶۷۸۶۴۶۶