سبد خرید

لطفا چند لحظه صبر كنيد ...

لطفا چند لحظه صبر كنيد ...
اين کالا به سبد خريد شما اضافه شد
اين کالا را قبلا به سبد خريد خود اضافه کرده ايد
کالای مورد نظر از سبد خريد شما حذف شد
{ STORE_ERROR }
حذف شود؟
چنانچه کتب درخواستی خود را در سایت پیدا نکرده اید برای سفارش با تلفن 66305000-021 تماس حاصل فرمایید. wink
| 30 ارديبهشت 1401
دسته بندی فروشگاه

دسته بندی

 • پر تکرار زیست شناسی (2) یازدهم تجربی

 • قیمت : 336000 ریال
  قیمت قبل از تخفیف : 420000 ریال
  336000 ریال

 • وضعیت : موجود است تعداد نامشخص

 • بازدید این صفحه : ۶۹۸
  تاریخ نشر : 05 ارديبهشت 1400

پر تکرار زیست شناسی (2) یازدهم تجربی

1- درخت دانش
همان‌طور که از نام این عنوان برمی‌آید، طبقه‌بندی مطالب کتاب درسی در هر فصل به‌صورتی تنظیم شده که بتوانید موضوعات مطرح شده در هر فصل را در یک نگاه بررسی کنید و با برنامه‌ریزی دقیق‌، قدم ‌به قدم پیشرفت خود را ارزیابی کنید. 
2- خلاصه درس 
در نگارش این بخش از کتاب سعی شده منطبق با متن کتاب درسی یعنی دقیقاً همان چیزی که در آزمون‌ها و امتحانات ملاک ارزیابی قرار می‌گیرد ارائه شود، البته با سازمان‌دهی منظم و بیانی ساده و شفاف جهت درک بهتر متن کتاب درسی. تعداد موضوع‌های ارائه شده در این کتاب 14 موضوع است که براساس تعداد درس‌های مطرح شده در کتاب درسی است.
ویژگی برجسته‌ای که می‌توان برای این خلاصه درس‌ها بیان نمود، کم‌حجم بودن آن‌هاست که دانش‌آموزان را قادر می‌سازد در هنگام امتحانات با سرعت مناسب و در زمان کوتاه‌تر مطالب را جمع‌بندی نمایند (با یادآوری این نکته که هیچ نوشته‌ای برای شما جای کتاب درسی را پر نمی‌کند!).

3- سؤالات با قالبی شبیه امتحانات هماهنگ کشوری

مؤلفان محترم سعی کرده‌اند قالب سؤالات مطرح شده، منطبق با سبک سؤالات امتحانی مدارس باشد تا دانش‌آموزان بتوانند با مطالعه و حل سؤالات این مجموعه به سرعت ذهن خود را با امتحانات هماهنگ نمایند. در مجموع تعداد 628 سؤال مرتبط، مکمل و مشابه تمرین و متن کتاب درسی، در این کتاب ارائه شده است.
4- پاسخ‌نامه‌ی تشریحی با سبک خاص
یکی از دلایل عدم نتیجه‌گیری مناسب دانش‌آموزان در امتحانات این است که نمی‌دانند چه میزان مطلوب پاسخ بنویسند تا نمره‌ی کامل بگیرند. 
در این مجموعه سعی کردیم پاسخ‌نامه‌ها را مطابق با راهنمای تصحیح اوراق امتحانات تنظیم کنیم تا دانش‌آموزان یاد بگیرند نه زیاد و نه کم بلکه به اندازه پاسخ بنویسند تا هم زمان کم نیاورند و هم نمره‌ی کامل را اخذ کنند. 
5- آزمون‌های جامع
این کتاب شامل 2 آزمون جامع پایان نیم‌سال اول و 2 آزمون جامع پایان نیم‌سال دوم است.
6- ضریب تناسب و توازن (امتحان)
در این کتاب به‌ازای هر 1 نمرة امتحان، 31 سؤال برای تمرین تسلط بر روی مباحث وجود دارد.

 

فروشگـاه اینترنتـی 305000 با همکـاری بانک کـتاب تهران قصد دارد برای رفـاه  دانش آموزان و دانشجویان کـتب درخواستی آنها را با پیک رایگان در اختیارشان قرار دهد .لازم به ذکر است که ارسال رایگان همراه با تخفیف کتاب ها باعث صرفه جویی قابل توجهی در هزینه و زمان می شـود .در این فروشگاه کلیه کتاب های کمک آموزشی-کنکوری-سوالات امتحانی-ابزارکمک آموزشی-کتب زبان های خارجی و کلیه کتاب های دانشگاهی اعم ازحقوقی-فنی ومهندسی-مدیریت-حسابداری و...برای عرضه به مشتریان عزیز وجود دارد .   





حاصل جمع را بنویسید : به اضافه



محصولات مرتبط

شماره تلفن

شماره تلگرام - شماره موبایل

لینک جامعه های مجازی

 • کل (online):۷۲۹۵
 • اعضاء (online):۰
 • میهمان (online):۷۲۹۵
 • بازدید امروز::۷۳۷۹
 • بازدید دیروز::۱۱۹۰۷
 • بازدید کل::۹۲۹۹۴۲۵