سبد خرید

لطفا چند لحظه صبر كنيد ...

لطفا چند لحظه صبر كنيد ...
اين کالا به سبد خريد شما اضافه شد
اين کالا را قبلا به سبد خريد خود اضافه کرده ايد
کالای مورد نظر از سبد خريد شما حذف شد
{ STORE_ERROR }
حذف شود؟
چنانچه کتب درخواستی خود را در سایت پیدا نکرده اید برای سفارش با تلفن 66305000-021 تماس حاصل فرمایید. wink
| 07 آذر 1400
دسته بندی فروشگاه

دسته بندی

 • طبقه‌ بندی ریاضی ششم ابتدایی

 • قیمت : 680000 ریال
  قیمت قبل از تخفیف : 800000 ریال
  680000 ریال

 • وضعیت : موجود است تعداد نامشخص

 • بازدید این صفحه : ۱۵۹۸
  تاریخ نشر : 19 ارديبهشت 1400

طبقه‌ بندی ریاضی ششم ابتدایی

 -     معرفي فصل: در شروع هر فصل بخشي قرار داده شده است که در آن زير موضوعات مربوط به فصل آمده و هم‌چنين بخش‌هايي از کتاب درسي رياضي پنجم به منظور مرور و ياد‌آوري در راستاي اهداف آموزشي فصل معرفي شده است که سبب آمادگي فضاي ذهني دانش‌آموز مي‌شود.

-     درسنامه:درسنامه به صورت درس به درس با هدف پوشش‌دهي تمام زير موضوعات‌ فصل به صورت داستاني ادامه‌دار و در خلال درسنامه مباحث سال‌هاي پيشين نيز در صورت نياز ياد‌آوري شده است. دانش‌آموز با مطالعه‌ي درسنامه، آماده‌ي ورود به بخش تمرين‌هاي آموزشي مي‌شود.

-     تمرين‌هاي آموزشي: در اين قسمت، انواع پرسش‌ها شامل کامل کردني، درست ـ نادرست،‌ جورکردني، مسأله و ... درس به درس آورده شده است. هدف از اين قسمت تعميق و تثبيت يادگيري‌هاي دانش‌آموز و آماده‌سازي او براي ارزيابي و ورود به بخش سنجش و خودآزمايي است. سؤالات اين بخش داراي پاسخ‌نامه‌ي تشريحي با رويکرد آموزشي مي‌باشند.

-     سنجش و خودآزمايي:در اين بخش سؤالاتي مشابه سؤالات بخش تمرين‌هاي آموزشي به صورت درس به درس؛ امّا با اعمال تغييراتي در اعداد، عبارت‌ها و عمليات‌هاي رياضي به منظور سنجش و ارزيابي دانش‌آموزان از آن چه که طي گام‌هاي قبلي فراگرفته‌اند، ارائه شده است. انتظار مي‌رود دانش‌آموز پس از حل تمرين‌هاي اين بخش آمادگي لازم جهت شرکت در ارزيابي‌هاي کلاسي و مدرسه‌اي را کسب نمايد. درواقع اين گام، همان گام خودآزمايي و تصميم‌گيري براي انتخاب مسير بعدي يادگيري توسط خود دانش‌آموز است که اگر به تمام سؤالات اين بخش پاسخ صحيح دهد با کنترل پاسخ‌هاي خود در پاسخ‌نامه‌ي موجود در سايت مي‌تواند وارد مرحله‌ي بعدي؛ يعني آزمون پاياني شود و اگر به تعدادي از سؤالات پاسخ صحيح داده باشد، مي‌تواند براي رفع اشکالات خود و تمرين بيشتر به سؤالات مشابه ديگري که در سايت موجود است، مراجعه کرده و آن‌ها را حل نمايد.

-     آزمون پاياني: پس از تعميق و تثبيت مطالب آموزشي و حل سؤالات مربوط به مفاهيم فصل در گام‌هاي قبلي، در اين مرحله دانش‌آموز سؤالاتي مشابه به سؤالات امتحاني را حل مي‌نمايد.

-     آزمون‌هاي نوبت اوّل و دوم: اغلب دانش‌آموزان در هنگام مواجه شدن با انباشت زيرموضوعات در کنار هم دچار مشکل مي‌شوند. به همين منظور امتحاناتي در قالب چند فصل و مطابق با بودجه‌بندي امتحانات مدارس آمده است تا تسلط تجميعي دانش‌آموزان روي مطالب مختلف بيشتر شود.

 

فروشگـاه اینترنتـی 305000 با همکـاری بانک کـتاب تهران قصد دارد برای رفـاه  دانش آموزان و دانشجویان کـتب درخواستی آنها را با پیک رایگان در اختیارشان قرار دهد .لازم به ذکر است که ارسال رایگان همراه با تخفیف کتاب ها باعث صرفه جویی قابل توجهی در هزینه و زمان می شـود .در این فروشگاه کلیه کتاب های کمک آموزشی-کنکوری-سوالات امتحانی-ابزارکمک آموزشی-کتب زبان های خارجی و کلیه کتاب های دانشگاهی اعم ازحقوقی-فنی ومهندسی-مدیریت-حسابداری و...برای عرضه به مشتریان عزیز وجود دارد .             

حاصل جمع را بنویسید : به اضافهمحصولات مرتبط

شماره تلفن

شماره تلگرام - شماره موبایل

لینک جامعه های مجازی

 • کل (online):۱۱۸۲
 • اعضاء (online):۰
 • میهمان (online):۱۱۸۲
 • بازدید امروز::۴۷۶۴
 • بازدید دیروز::۶۹۸۲
 • بازدید کل::۷۰۸۷۶۶۸