سبد خرید

لطفا چند لحظه صبر كنيد ...

لطفا چند لحظه صبر كنيد ...
اين کالا به سبد خريد شما اضافه شد
اين کالا را قبلا به سبد خريد خود اضافه کرده ايد
کالای مورد نظر از سبد خريد شما حذف شد
{ STORE_ERROR }
حذف شود؟
چنانچه کتب درخواستی خود را در سایت پیدا نکرده اید برای سفارش با تلفن 66305000-021 تماس حاصل فرمایید. wink
| 27 مهر 1400
دسته بندی فروشگاه

دسته بندی

 • جامع فلسفه یازدهم انسانی

 • قیمت : 280000 ریال
  قیمت قبل از تخفیف : 350000 ریال
  280000 ریال

 • وضعیت : موجود است تعداد نامشخص

 • بازدید این صفحه : ۳۸۶
  تاریخ نشر : 05 ارديبهشت 1400

جامع فلسفه یازدهم انسانی

- درخت دانش: درخت دانش آیینه تمام نمای یک درس است و دانش آموز در یک نگاه با مباحث اصلی درس آشنا می شود. به ترتیب از سمت راست ابتدا عنوان درس و سپس موضوعات اصلی در یک آیکون آبی پر رنگ، و سپس با توجه به اهمیت موضوع اصلی،زیرموضوع ها در قالب آبی کم رنگ تری به تصویر درآمده است که نقش مهمی در ایجاد نظم ذهنی دانش آموز جهت طبقه بندی مطالب هر فصل خواهد داشت. همچنین تعداد پرسش های شناسنامه دار (اعم از چهارگزینه ای و تشریحی) ذیل هر یک از کادرها عنوان شده است.
- مفاهیم کلیدی: مفاهیم اصلی به کار رفته در درس به صورت چند واژه ی کلیدی آمده است تا دانش آموز در صورت نیاز به تحقیق و پژوهش بتواند از آنها بهره ببرد. این کار سبب میشود مفاهیم در ذهن دانش آموز براساس تیترها و مطالب کتاب درسی طبقه بندی شود و نیز در حین مطالعه تمام این مفاهیم را مورد توجه بیشتری قرار دهد.
- اهداف کلی فصل: اهداف موردنظر در هر درس به صورت سؤالاتی مطرح شده که دانش آموز پس از مطالعه دقیق درس و پاسخ به انواع سؤالها در پایان هر درس، باید بتواند به آنها پاسخ دهد و بر این اساس میزان یادگیری خود را محک زده و به نقاط ضعف و قوت خویش پی ببرد.
- درس نامه: با حفظ محتوای اصلی درس، تمام نکات درسی به صورت گام به گام بیان شده است. درسنامه به تثبیت مطالب در ذهن دانش آموزان کمک می کند و برخی با استفاده از دسته بندی ها به ارتباط منطقی مطالب پی می برد. از طرفی نکات مهم در قالب سؤال دو گزینه ای مطرح شده است تا در کوتاه ترین بازه زمانی به متن کتاب اشراف پیدا کنید.
- پرسشهای تشریحی 22 نمره های: این سؤالها به صورت یک آزمون طراحی شده برای هر درس است که در آن از انواع و تیپهای مختلف (اعم از صحیح و غلط ـ جای خالی ـ جورکردنی ـ چهارگزینه ای ـ کوتاه پاسخ و بلند پاسخ) سؤال ها استفاده شده و همه مطالب درس را پوشش می دهد.

 

فروشگـاه اینترنتـی 305000 با همکـاری بانک کـتاب تهران قصد دارد برای رفـاه  دانش آموزان و دانشجویان کـتب درخواستی آنها را با پیک رایگان در اختیارشان قرار دهد .لازم به ذکر است که ارسال رایگان همراه با تخفیف کتاب ها باعث صرفه جویی قابل توجهی در هزینه و زمان می شـود .در این فروشگاه کلیه کتاب های کمک آموزشی-کنکوری-سوالات امتحانی-ابزارکمک آموزشی-کتب زبان های خارجی و کلیه کتاب های دانشگاهی اعم ازحقوقی-فنی ومهندسی-مدیریت-حسابداری و...برای عرضه به مشتریان عزیز وجود دارد .     

 





حاصل جمع را بنویسید : به اضافه



شماره تلفن

شماره تلگرام - شماره موبایل

لینک جامعه های مجازی

 • کل (online):۱۵۴۵
 • اعضاء (online):۰
 • میهمان (online):۱۵۴۵
 • بازدید امروز::۶۵
 • بازدید دیروز::۸۹۳۳
 • بازدید کل::۶۷۰۲۴۸۱