سبد خرید

لطفا چند لحظه صبر كنيد ...

لطفا چند لحظه صبر كنيد ...
اين کالا به سبد خريد شما اضافه شد
اين کالا را قبلا به سبد خريد خود اضافه کرده ايد
کالای مورد نظر از سبد خريد شما حذف شد
{ STORE_ERROR }
حذف شود؟
چنانچه کتب درخواستی خود را در سایت پیدا نکرده اید برای سفارش با تلفن 66305000-021 تماس حاصل فرمایید. wink
| 07 آذر 1400
دسته بندی فروشگاه

دسته بندی

 • جامع روان شناسی یازدهم انسانی

 • قیمت : 472000 ریال
  قیمت قبل از تخفیف : 590000 ریال
  472000 ریال

 • وضعیت : موجود است تعداد نامشخص

 • بازدید این صفحه : ۶۹۱
  تاریخ نشر : 05 ارديبهشت 1400

جامع روان شناسی یازدهم انسانی

1 -درخت دانش: يكي از شيوههاي نوين آموزشي استفاده از همين درخت دانش است كه در ابتداي هر فصل با مهارت تمام ترسيم شده است كه به ترتيب از سمت راست ابتدا عنوان فصل و سپس موضوعات اصلي در يك آيكون آبي پر رنگ، و سپس به فراخور موضوع اصلي، زيرموض وعها در قالب آبي كم رنگ تري به تصوير درآمده است كه نقش مهمي در ايجاد نظم ذهني  دانش آموز جهت طبقهبندي مطالب هر فصل خواهد داشت. همچنين تعداد پرسشهاي شناسنامهدار ذيل هر يك از كادرها عنوان شده است.
2 -مفهوم كليدي: يك سنت نيك در تمام سطوح پژوهشي همين استفاده از مفاهيم كليدي است كه پيش از اهداف به صورت مستقل تنظيم شده است كه در نهادينه شدن مفاهيم در ذهن دانش آموز به منظور طبقه بندي مطالب كتاب درسي كمك ارزنده ميكند و اينكه در حين مطالعه تمام اين مفاهيم را مورد توجه بيشتري قرار دهد، زيرا در اشكال گوناگون از آن طراحي سوال شده است.
3 -اهداف كلي فصل: اين بخش بر پايهي تعداد مؤ لفههاي موضوعهاي اصلي درخت دانش تنظيم شده است و به منظور جلوگيري از زياده گويي از بيان اهداف در بخش زيرموضوعها صرف نظر نموديم. مقصود از اين بخش به اين ترتيب بوده است كه دانش آموز در اتمام مطالعه هر فصل، رجوعي مجدد به اين عناوين داشته باشد و يك خودآزموني و پرسش صورت بگيرد به نحوي كه پاسخ شايسته به هر يك از آن ها ارائه دهد.
4 -درس نامه: قلم به كار گرفته در درس نامه به اينگونه است كه سطر به سطر كتاب درسي را به وجهي سليس تر و نكته ای تر بيان كرده است، ضمن اينكه نكات كليدي در قالب كادربنديهاي مجزا، جدول و استفاده از فنون هاي متنوع به دانش آموزان كمك ميكند تا در كوتاه ترين بازه زماني به متن كتاب اشراف پيدا كنند. قابل ذكر است همبستگي بين درخت دانش، درسنامه و طبقه بندي سؤالات در كمال امانت داري بوده است و با اطمينان خاطر ميتوانيد پاسخ تمامي سوالات را بدون رجوع به كتاب، در درسنامه مرتبط با هر فصل بيابيد. بدين ترتيب يك درسنامه بسيار كاربردي با بيشترين ارتباط مفهومي
با سوالات موجود تدوين شده است.
5 -پرسشهاي تشريحي: اين بخش در درجه اول قابل توجه آن دسته از دانش آموزاني واقع خواهد شد كه در پي گرفتن بهترين نتيجه در آزمونهاي هماهنگ مدارس مي باشند. از اين جهت كه بخش ذكر شده، به دور از هيچ اغراقي، زمان برترين بخش كتاب ارزيابي شده است و تيم تأليف با دقت نظري بي بديل، در يك تقسيم بندي پنجگانه، ابتدا به ساكن با پرسش گرفتن جملات از جهت صحيح و غلط بودن، پر كردن عبارتهاي خالي، تكميل جدولهاي متنوع، پاسخهاي كوتاه و در نهايت پاسخهاي كامل، دانش آنها را به چالش ميكشاند.

 

فروشگـاه اینترنتـی 305000 با همکـاری بانک کـتاب تهران قصد دارد برای رفـاه  دانش آموزان و دانشجویان کـتب درخواستی آنها را با پیک رایگان در اختیارشان قرار دهد .لازم به ذکر است که ارسال رایگان همراه با تخفیف کتاب ها باعث صرفه جویی قابل توجهی در هزینه و زمان می شـود .در این فروشگاه کلیه کتاب های کمک آموزشی-کنکوری-سوالات امتحانی-ابزارکمک آموزشی-کتب زبان های خارجی و کلیه کتاب های دانشگاهی اعم ازحقوقی-فنی ومهندسی-مدیریت-حسابداری و...برای عرضه به مشتریان عزیز وجود دارد .     

حاصل جمع را بنویسید : به اضافهمحصولات مرتبط

شماره تلفن

شماره تلگرام - شماره موبایل

لینک جامعه های مجازی

 • کل (online):۱۰۸۰
 • اعضاء (online):۰
 • میهمان (online):۱۰۸۰
 • بازدید امروز::۴۶۶۸
 • بازدید دیروز::۶۹۸۲
 • بازدید کل::۷۰۸۷۵۷۱