سبد خرید

لطفا چند لحظه صبر كنيد ...

لطفا چند لحظه صبر كنيد ...
اين کالا به سبد خريد شما اضافه شد
اين کالا را قبلا به سبد خريد خود اضافه کرده ايد
کالای مورد نظر از سبد خريد شما حذف شد
{ STORE_ERROR }
حذف شود؟
چنانچه کتب درخواستی خود را در سایت پیدا نکرده اید برای سفارش با تلفن 66305000-021 تماس حاصل فرمایید. wink
| 30 ارديبهشت 1401
دسته بندی فروشگاه

دسته بندی

 • تست آمارواحتمال یازدهم ریاضی آبی

 • قیمت : 560000 ریال
  قیمت قبل از تخفیف : 700000 ریال
  560000 ریال

 • وضعیت : موجود است تعداد موجود 1  عدد

 • بازدید این صفحه : ۱۵۴۵
  تاریخ نشر : 02 ارديبهشت 1400

تست آمارواحتمال یازدهم ریاضی آبی

- فهرستی با کاربرد مشاور محور: طراحی فهرست کتاب به گونه‌ای است که علاوه بر این‌که امکان دسترسی سریع به عناوین کتاب را برای شما فراهم می‌سازد، تعداد زیرموضوعات و تعداد تست‌ها با دقت نظر مشخص شده است. ضمن این‌که در کنار هر زیرموضوع، یک آیکون ارزیابی در سه رنگ (آبی، سبز و زرد) مشاهده می‌نمایید و پیشنهاد اکید داریم پس از پاسخ به تست‌ها در هر زیرموضوع، سطح خود را با رنگ کردن یکی از این کادرها مشخص نمایید تا به صورت مقایسه‌ای از میزان تسلط خود بین چهار فصل کتاب آگاه شوید و به هنگام مرور و جمع بندی براساس این کادرها، اولویت‌بندی صحیح‌تری داشته باشید.
2- درخت دانش: درخت دانش هر فصل براساس کتاب درسی نوشته شده است. شاخۀ اول هر درخت، عنوان‌های درس‌ها و شاخۀ دوم زیر موضوع‌های کتاب درسی را مشخص می‌کند.
3- درس‌نامه: درس‌نامه دقیقاً با توجه به تعاریف و ادبیات کتاب درسی نوشته است و تمامی زیرموضوع‌ها را پوشش می‌دهد. برای فهم بیش‌تر دانش‌آموز، از هر مبحثی که گفته ‌شده، مثالی ذکر شده است و از رنگ دوم برای بیش‌تر مطالب استفاده شده است.
4- چینش سؤال‌ها: سؤال‌ها ترجیحاً به‌ترتیب ساده به دشوار چیده شده و در هر زیرموضوع تمامی سؤال‌های کنکور آزاد و سراسری سال‌های گذشته آورده شده است و برای تکمیل هر مبحث، سؤال‌هایی از آزمون‌های کانون و مشابه تمرین‌های کتاب درسی نیز آورده شده است.
5- سؤال‌های شناسنامه‌دار: برای درک ارتباط بیش‌تر و بهتر از ارتباط بین مفاهیم کتاب درسی و تست‌های کتاب، تمامی تست‌ها با آدرس دقیق، به کتاب درسی ارجاع داده شده است.
6- پاسخ‌های تشریحی: پاسخ تشریحی، به‌طور کامل بر مبنای کتاب درسی نوشته شده است. هر سؤال با مناسب‌ترین‌ و قابل فهم‌ترین روش برای دانش‌آموز حل شده است. با توضیح فارسی و حل مرحله به مرحله سعی شده است که روش حل به دانش‌آموز تفهیم شود
7- DVD همراه کتاب: در DVD همراه کتاب، خلاصه درس‌ها، 40 فیلم‌ آموزشی 3 دقیقه‌ای،194 مقاله مشاوره‌ای، 41 عنوان آزمایش مجازی و حل 89 سؤال برگزیدۀ کتاب قرار داده شده است. سؤال‌هایی که در DVD همراه کتاب توسط دبیران حل شده، با نماد مشخص شده‌اند.

 

فروشگـاه اینترنتـی 305000 با همکـاری بانک کـتاب تهران قصد دارد برای رفـاه  دانش آموزان و دانشجویان کـتب درخواستی آنها را با پیک رایگان در اختیارشان قرار دهد .لازم به ذکر است که ارسال رایگان همراه با تخفیف کتاب ها باعث صرفه جویی قابل توجهی در هزینه و زمان می شـود .در این فروشگاه کلیه کتاب های کمک آموزشی-کنکوری-سوالات امتحانی-ابزارکمک آموزشی-کتب زبان های خارجی و کلیه کتاب های دانشگاهی اعم ازحقوقی-فنی ومهندسی-مدیریت-حسابداری و...برای عرضه به مشتریان عزیز وجود دارد .    

حاصل جمع را بنویسید : به اضافهمحصولات مرتبط

شماره تلفن

شماره تلگرام - شماره موبایل

لینک جامعه های مجازی

 • کل (online):۶۴۳۴
 • اعضاء (online):۰
 • میهمان (online):۶۴۳۴
 • بازدید امروز::۶۵۹۲
 • بازدید دیروز::۱۱۹۰۷
 • بازدید کل::۹۲۹۸۵۸۲